Ogłoszenie o pracę – konsultant podatkowy

Kogo szukamy:

osoby posiadającej doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego, w szczególności w zakresie cen transferowych lub ulgi badawczo-rozwojowej, której jednocześnie zależy na rozwoju w obszarze doradztwa podatkowego w szerokim rozumieniu tego pojęcia – bez skupiania się na wąskiej specjalizacji.

Co oferujemy:

  • możliwość wykorzystania posiadanego już doświadczenia przy samodzielnym prowadzeniu projektów w zakresie cen transferowych lub ulgi badawczo-rozwojowej,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego – członkowie naszego zespołu posiadają swoje specjalizacje, a jednocześnie dbamy o to by zawód doradcy podatkowego był wykonywany przez nas jako zawód multidyscyplinarny, bez koncentrowania się na wąskich obszarach wiedzy,
  • możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego w bezpiecznym środowisku, wśród życzliwych i otwartych ludzi – istotnymi elementami naszej organizacji są inne działy: dział księgowości oraz dział kadr, a także kancelaria JGA dzięki współpracy z którymi nasza praca jest efektywna i doceniana przez Klientów;
  • współpracę z gronem specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem – pracujemy wspólnie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, a w razie potrzeby korzystając z wiedzy i doświadczenia innych – kluczowa jest dla nas kompetentna i kompleksowa obsługa Klientów;
  • wynagrodzenie rynkowe, a poza wynagrodzeniem oferujemy dodatkowe bonusy – system premiowy, który uzależniony jest od poziomu samodzielności i rodzaju realizowanego projektu;
  • elastyczny czas i miejsce pracy – o ile obowiązki są wykonywane terminowo i kompetentnie, pozostawiamy dużą swobodę co do miejsca i czasu pracy pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (podatki, prawo, finanse i rachunkowość, ekonomia);
  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego, w tym w szczególności doświadczenie w obszarze cen transferowych lub ulgi badawczo-rozwojowej;
  • umiejętność organizowania czasu pracy, w tym planowania i samodzielnego prowadzenia projektów;
  • wysoki poziomu kultury osobistej, etyczności, umiejętności dotrzymywania terminów;
  • mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego lub rozpoczęty proces zdobywania tych uprawnień.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Klientów w bieżących sprawach;
  • przygotowywanie opinii i analiz przepisów podatkowych;
  • bieżące monitorowanie zmian w zakresie przepisów podatkowych;
  • realizowanie projektów w obszarze cen transferowych;
  • realizowanie projektów w obszarze ulgi badawczo-rozwojowej;
  • merytoryczne wsparcie działu księgowości i kadr;
  • udział w projektach due dilligence;
  • wsparcie przy reorganizacjach działalności Klientów;
  • wsparcie w toku prowadzonych postępowań podatkowych.

Jak przebiegnie rekrutacja:

  • CV z odpowiednią klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych, należy przesłać na adres: lgreinert@jga.com.pl;
  • planujemy zakończyć zbieranie CV do 31 maja 2021 r.;
  • następnie skontaktujemy się z wybranymi aplikującymi;
  • wybranych aplikujących zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną;
  • osoba najbardziej interesująca, otrzyma od nas ofertę współpracy.